Akce v prosinci

Od října bude probíhat Kurz anglického jazyka pro přihlášené předškoláky vždy v pondělí a ve středu (přesný rozpis najdete na nástěnkách jednotlivých tříd).

Od října bude probíhat Kurz "Školáček" (logopedie) pro přihlášené předškoláky vždy v pátek dopoledne.

Společné akce:

1.12. - dopoledne společně rozsvítíme vánoční strom ve školce

4.12. - školku navštíví divadlo Zvonek s pohádkou "Napravená vesnice". Vybíráme 45 Kč. Děkujeme.

5.12. - školku navštíví Mikuláš, Anděl a čert s nadílkou.

Třídy:

U Berušky

8.12. - dopoledne navštívíme Městskou knihovnu v Rudné.

12.12. - všechny srdečně zveme na "Vánoční besídku" od 16.45 hod.

U Čápa

8.12. - dopoledne navštívíme Městskou knihovnu v Rudné.

15.12. - všechny srdečně zveme na "Vánoční besídku" od 16.30 hod.

U Ježka

5.12. - dejte, prosím, dětem na Mikulášskou nadílku převlek čerta nebo anděla. Děkujeme.

14.12. - všechny srdečně zveme na "Vánoční besídku" od 15.30 hod.
V týdnu od 20.12., prosím, přineste dětem 1jablko, bonbony VEXT, párátka, rozinky, koření hřebíček, 1 úzkou svíčku a mašličku na výrobu vánočního svícínku. Děkujeme.

U Krtka

5.12. - na Mikulášskou nadílku, prosím, dětem do školky přineste čertovské růžky. Děkujeme.

12.12. - všechny srdečně zveme na "Čertovsko - vánoční besídku" od 15.30 hod. Děti předvedou krátký program ve třídě u stromečku. Prosíme maminky, aby dětem daly do 6.12. do podepsané igelitové tašky: růžky, ocásek, červeno - černé oblečení. Děkujeme.

13.12. - prosíme o donesení malého množství vánočního cukroví. Děkujeme.

19.12. - dejte, prosím, dětem do školky: 1 jablíčko, mašličku, 1 úzkou svíčku, 25 párátek, na které budou mít napíchané - želé bonbony, suché ovoce, ... (viz vzor na třídě), 15 koření hřebíčku. Děkujeme.

U Myšky

8.12. - dopoledne navštívíme Městskou knihovnu v Rudné.

V týdnu od 4.12. do 8.12. prosíme o donesení bílého rámečku na fotografii s rozměrem 10 x 15. Děkujeme.

12.12. - navštívíme Domov seniorů v Rudné s naším vánočním pásmem. Prosíme o donesení vhodného oblečení, které bude individuálně dohodnuto. Děkujeme.

14.12. - všechny srdečně zveme na "Vánoční besídku", která se uskuteční od 16.00 hod. Ke společnému posezení je možné připravit vánoční cukroví. Děkujeme.

U Sluníčka

13.12. - všechny srdečně zveme na "Vánoční besídku" od 16.30 hod.

U Zajíce

8.12. - dopoledne navštívíme Městskou knihovnu v Rudné.

V týdnu od 11. - 15.12. prosíme přineste dětem jablko nebo pomeranč, svíčku, kousek stužky, želé bonbony, koření hřebíček a párátka na výrobu svícnu. Děkujeme.

15.12. - všechny srdečně zveme na "Vánoční besídku" od 15.30. hod. Prosíme rodiče, aby dali dětem do MŠ zvoneček, který budeme na besídce potřebovat. Děkujeme.

U Žabky

13.12. - všechny srdečně zveme na "Vánoční besídku" od 15.30 hod. Přijďte nasát atmosféru, pobesedovat a shlédnout vystoupení vašich dětí. Přineste si s sebou dobrou náladu, kdo má již napečeno, tak i trochu cukroví, oblečení pro děti - slavnostní společenské, ale hlavně pohodlné vzhledem k pohybovému vystoupení. Děkujeme.