Kategorie: Školní rok 2007/8

Beseda s psychologem konaná dne 2.5.2007

Všechno co v životě děláme je vedeno touhou zajistit štěstí pro naše děti. Navzdory dnešní trochu  uspěchané době chceme žít v spokojeně a zdravě. Tímto záměrem byla dne 2.5.2007 vedena přednáška s individuálními konzultacemi pí. PhDr. J. Hunskarové a Mgr. I. Kuchařové, která byla zařazena z podnětu rodičů dětí z naší mateřské školy.

Škoda jen, že tuto konzultaci využilo jen 12 rodičů. Věnujeme se společně dětem, právě ony jsou naším pokladem. Neustále nás obdarovávají láskou a učí nás radovat se z maličkostí. Hledejme společné cesty, abychom se vypořádali s výchovnými problémy a našli na ně odpovědi.Chápeme, co znamená pro dítě např. porozumění, trpělivost, soustředění, láska. Přednáška byla jednou z nabízených forem pro rodiče k řešení výchovných problémů rodičů i samostatných dětí.

Poděkování patří těm maminkám, které si tento čas našly.