Kategorie: Školní rok 2011/12

Akce v červnu

Akce v červnu

V červnu již kroužky nejsou. Do konce června probíhá logopedie a plavání.

1.6. - „Putování s krtkem" - Den dětí v MŠ. Dopolední soutěže pro děti.

8.6. - pojedou děti ze třídy U Krtka a U Zajíce na celodenní výlet do historické vesnice umění a řemesel „Skanzen Botanicus" v Ostré n/Labem. Uvidí dílnu mýdlaře, svíčkaře, provazníka, tkalce, kováře, hrnčíře, kameníka, dráteníka, dobové oblečení a chov zvířat. Děti si vezmou batůžek s pláštěnkou, pití a malou sladkost. Sportovní oblečení a pevnou sportovní obuv. Jídlo na celý den zajištěno. Příchod do MŠ v 8:15hod. Příjezd kolem 15:00 hod. Vybíráme 260,-Kč.

8.6. - pojedou děti ze tříd U Myšky, U Ježka, U Žabky a U Čápa na celodenní výlet na hrad Točník. Děti si vezmou batůžek s pláštěnkou a pití. Sportovní oblečení a pevnou sportovní obuv. Jídlo na celý den zajištěno. Příchod do MŠ v 8:15hod. Příjezd kolem 14:30 - 15:00hod. Vybíráme 340,-Kč.

13.6. - se uskuteční „Rozloučení s předškoláky". V Sokolském domě od 15:00hod. Prosíme, dejte dětem do tašky malé pití. Srdečně všechny zveme.

18.6. - pojedou děti ze třídy U Krtka a U Zajíce do divadla Lampion na Kladně na pohádku „Piráti". Příchod do MŠ v 7:45hod. Vybíráme 50,-Kč na vstupenku, doprava hrazena z rodičovského příspěvku.

19.6. - přijede do MŠ divadlo Úsměv s pohádkou „Hurá na prázdniny". Hrazeno z rodičovského příspěvku.

25.6. - 27.6. - se uskuteční na třídě U Krtka „Krtečkova letní olympiáda".

Termín bude upřesněn - pojedou děti ze třídy U Myšky na statek do Dobříče.

Termín bude upřesněn - se uskuteční „Rozlučka s Myškou" (děti ze třídy U Myšky) - opékání buřtů u hasičárny.