Kategorie: Školní rok 2010/11

Dokončení zateplení MŠ

Během prázdnin byla realizována akce Zateplení MŠ. Podařilo se zateplit všechny staré pavilony, vyměnit okna a dveře, k tomu dořešit starší závady. Detaily v článku.

Stavební firma AGOS Pelhřimov během celých prázdnin pracovala na realizaci. I přes výjimečně nepřízniznivé klimatické podmínky se téměř podařilo dodržet všechny velice napjaté termíny.

Vnitřní prostory pavilonů jsou dokončeny, chybí pouze drobné práce ve spojovacích chodbách.

Kvůli venkovním opravám (které nebyly součástí projektu, ale během realizace se ukázaly jako opodstatněné a nezbytné) byl stanoven termín celkového dokončení díla na 8. září.

Prosíme tedy rodiče o shovívavost a pochopení, dokončovací práce by neměly nijak omezovat běžný provoz školky.

Děkujeme.