Kategorie: Plán akcí

Plán akcí na 2.pololetí

Akce jsou průběžně doplňovány a aktualizovány. Změny vyhrazeny. Jednotlivé třídní akce sledujte, prosíme, i nadále v aktuálních měsíčních přehledech a na nástěnkách v šatně.

8.2. Divadlo Vysmáto
9.2. návštěva knihovny (Ježci, Krtci, Žabky, Sluníčka)
1.3. předškolní třídy - návštěva ZŠ (Čápi, Myšky 1.skupina)
2.3. předškolní třídy - návštěva ZŠ (Berušky, Zajíci, Myšky 2.skupina)
6.3. Liduščino divadlo
12.3. Šifra mistra Braila (Zajíci, Krtci, Žabky, Čápi)
13.3. Šifra mistra Braila ( Berušky, Sluníčka, Ježci, Myšky)
20.3. Exkurze do České televize - ateliery Barrandov (Myšky)
17.4. Liduščino divadlo
18.4. Den otevřených dveří 10,30 - 11,30 hod.
19.4. Návštěva předškoláků u pana starosty
20.4. Plavecký výcvik 1.lekce (Myšky 1.skupina, Čápi 1.skupina)
23.4. Focení tříd a jednotlivců (Berušky od 8,00 hod., Zajíci od 9,30 hod.)
24.4. Focení tříd a jednotlivců (Čápi od 8,00 hod., Žabky, od 9,30 hod.)
25.4. Focení tříd a jednotlivců (Ježci od 8,00 hod., Sluníčka od 9,30 hod.)
25.4. Plavecký výcvik 1.lekce (Myšky 2.skupina, Zajíci, Čápi 2.skupina, Berušky)
26.4. Focení tříd a jednotlivců (Myšky od 8,00 hod., Krtci od 9,30 hod.)
27.4. Plavecký výcvik 2.lekce (Myšky 1.skupina, Čápi 1.skupina)
2.5. Plavecký výcvik 2.lekce (Myšky 2.skupina, Zajíci, Čápi 2.skupina, Berušky)
4.5. Plavecký výcvik 3.lekce (Myšky 1.skupina, Čápi 1.skupina)
9.5. Plavecký výcvik 3.lekce (Myšky 2.skupina, Zajíci, Čápi 2.skupina, Berušky)
10.5. Vyšetření očí - Prima Vizus, o.p.s.
11.5. Plavecký výcvik 4.lekce (Myšky 1.skupina, Čápi 1.skupina)
14.5. Zápis do MŠ 12,00 - 16,00 hod.
15.5. Zápis do MŠ 8,00 - 12,00 hod.
16.5. Plavecký výcvik 4.lekce (Myšky 2.skupina, Zajíci, Čápi 2.skupina, Berušky)
17.5. Návštěva sboru dobrovolných hasičů Města Rudná
18.5. Plavecký výcvik 5.lekce (Myšky 1.skupina, Čápi 1.skupina)
22.5. Výlet - čokoládovna a svíčkárna Šestajovice (Sluníčka a Ježci)
22.5. Výlet Berušky a Zajíci do Zeměráje, Kovářov
23.5. Eko program Lesů Praha - Ptáčci ve městě (Ježci, Sluníčka)
23.5. Plavecký výcvik 5.lekce (Myšky 2.skupina, Zajíci, Čápi 2.skupina, Berušky)
23.5. Výlet Krtci a Žabky do zooparku Chomutov
24.5. Eko program Lesů Praha - Ptáčci ve městě (Žabky, Berušky)
25.5. Plavecký výcvik 6.lekce (Myšky 1.skupina, Čápi 1.skupina)
28.5. Koncert dětí ze ZUŠ v MŠ (Myšky, Berušky, Čápi, Zajíci)
29.5. Dopolední výlet vlakem k Berounce (do Berouna) Berušky
30.5. Plavecký výcvik 6.lekce (Myšky 2.skupina, Zajíci, Čápi 2.skupina, Berušky)
31.5. Divadlo Kubec
1.6. Plavecký výcvik 7.lekce (Myšky 1.skupina, Čápi 1.skupina)
4.6. Dětský den
6.6. Plavecký výcvik 7.lekce (Myšky 2.skupina, Zajíci, Čápi 2.skupina, Berušky)
8.6. Plavecký výcvik 8.lekce (Myšky 1.skupina, Čápi 1.skupina)
11.6. Eko program Lesů Praha - Ptáčci ve městě (Zajíci, Čápi)
12.6. Velké čtení v rámci akce Celé Česko čte dětem - pohádkové dopoledne
13.6. Plavecký výcvik 8.lekce (Myšky 2.skupina, Zajíci, Čápi 2.skupina, Berušky)
15.6. Plavecký výcvik 9.lekce (Myšky 1.skupina, Čápi 1.skupina)
18.6. Závěrečné vystoupení předškoláků
19.6. Výlet do Techmanie Plzeň (Myšky, Čápi)
20.6. Plavecký výcvik 9.lekce (Myšky 2.skupina, Zajíci, Čápi 2.skupina, Berušky)
21.6. Eko program Lesů Praha - Ptáčci ve městě (Krtci, Myšky)
22.6. Plavecký výcvik 10.lekce (Myšky 1.skupina, Čápi 1.skupina)
27.6. Plavecký výcvik 10.lekce (Myšky 2.skupina, Zajíci, Čápi 2.skupina, Berušky)

print Formát pro tisk