Kategorie: Školní rok 2009/10

Akce v červnu 2010

ČERVEN

1.6. - pojedou třídy U Zajíce a U Krtka do skanzenu Kouřim. Pro děti je připraven program. Odjezd od MŠ v 7:30 hod. Prosíme přiveďte děti do 7:15 hod. Vybíráme 80,-Kč (vstupné). Doprava se bude vybírat zpětně - podle počtu dětí.

3. 6. - bude v MŠ hudební pořad „Letem světem". Vybíráme 30,-Kč.

8. 6. - proběhne hudební pořad p. Máchy.

9.6. - proběhne dopoledne na třídě U Ježka "Kytičkový den". Prosíme, dejte dětem oblečení s kytkou, ozdobu apod.

10. 6. - přijede do MŠ divadlo Úsměv s pohádkou „O zlaté rybce". Vybíráme 30,-Kč.

10.6. - proběhne na třídě U Žabek dopravní dopoledne. Prosíme, dejte dětem kola, koloběžky a helmy.

15. 6. - přijede do MŠ divadlo Romaneto s pohádkou „Jak šel pejsek do školy". Vybíráme 30,-Kč.

16. 6. - proběhne na třídě U Myšek "Vystoupení pro rodiče - loučíme se před prázdninami" (pásmo říkadel a písní). Od 15:30 hod.

17. 6. - proběhne slavnostní závěrečné rozloučení předškolních dětí od Zajíce a Krtka v Sokolském domě od 15:00 hod.

18.6. - pojede třída Žabek na polodenní výlet do Berouna na medvědy. Odchod z MŠ na autobus v 7:50 hod. Prosíme, dejte dětem batoh, pláštěnku a malé pití. Svačina zajištěna.

17. 6. - pojede třída Čápů na polodenní výlet do Berouna na medvědy. Odchod z MŠ na autobus v 7:50 hod. Prosíme, dejte dětem batoh, pláštěnku a malé pití. Svačina zajištěna.

22. 6. - zahrají děti ze ZŠ pro malé kamarády pohádku.

24. 6. - se uskuteční na třídě U Myšek „Letní olympiáda" - sportovní dopoledne.